Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli?

tarafından
19
Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli?

Mevzu Anlatımı – Mevzu Anlatımı ve toplumsal içerik platformu

Birçok kadının kendi vücudunda fazlalıkları yada beğenmedikleri bazı noktaları vardır. Her hanım vücudunun eksiğini fazlasını iyi bilmeli ve ona uygun giyim tercih etmelidir. Kimi zaman de bayanlar olduklarından daha zayıf görünmek isterler ve her süre olduklarından daha güzel görünmek için uğraşırlar. İşte hanımefendilerin bu isteklerini karşılayabilmeleri için hazırlamış olduğumuz bir kaç minik hileyi sizin için paylaşalım.

Giyim tercih ederken meydana getirilen en büyük yanlışlardan biri hanımefendilerin fazlalıklarını saklamak için olduğundan daha büyük gövde tercih etmeleridir. Büyük gövde giyim giymek yada minik gövde giyim tercih etmek vücutlarındaki fazlalıkların daha fazlaca öne çıkmasına niçin olmaktadır. Onun için giyim seçerken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim husus ne bir gövde büyük ne de bir gövde minik olanın tercih edilmesi olmalıdır. Şahıs bedenine uygun giysisi seçmelidir.

Zayıf görünmek için giyilmesi gerekenler

Tercih edilen giysiyle beraber içine giyilen çamaşırda fazlaca önemlidir. Doğru iç çamaşırı giymemek bayanların en fazlaca yapmış olduğu hatalardan biridir. Kullanılan sutyen göğüsü bastırmamalı ve sırt lastiğinin bedeni sıkmaması gerekmektedir.

Fazlaca büyük desenli giysiler kişinin olduğundan daha hantal görünmesine niçin olmaktadır. Büyük gövde giyen bayanların kalınca kumaşlı giysiler giymemesi gerekmektedir. Kalınca kumaş giysiler kişiyi olduğundan daha şişman gösterir. Dökümlü kumaş tercih etmek şişman bayanlar için fazlaca iyi bir tercih olacaktır.

Bayanlar gövde yapılarına uygun giyim seçerek olduklarından zayıf ve uzun görüne bilir ve etraflarındaki kişilerin dikkatini çekebilirler.

Kiloluysanız ve basenleriniz genişse tunik tercih edebilirsiniz. Şişman bayanlar pantolon seçerken desensiz, koyu renk ve boyuna çizgili modelleri tercih etmelidir. Boyuna çizgili pantolonlar şişman bayanları olduğunuzdan uzun ve zayıf gösterir.

Topuklu ayakkabı giyerek daha uzun ve zayıf görünebilirsiniz. İnce topuklu ayakkabılarda rahat edemiyorsanız platform topukluları kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabı bacak boyunuzu uzun gösterir ve sizi daha ince gösterir.

Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli? içinde ne olduğu Mevzu Anlatımı sitesinden alıntıdır.