Yeni Trend Göz Makyaj Modası 2022

tarafından
146
Yeni Trend Göz Makyaj Modası 2022

Şık bir elbise onu tamamlayan bir ayakkabı, çanta ve saç derken bu şıklığı ön plana çıkaracak bir şey noksan kalmasın.  2022 makyaj modası ister gündüz ister gece makyajı olsun bu yılda ön plana çıkan yeniliklerle yerini aldı. 2022’de daha özgür bir makyaj modası hanımlarla buluşuyor.Metalik renklerin ve parıltıların ön plana çıkmış olduğu 2022 makyaj modasında yürekli dokunuşlar sizi daha çekici kılacaktır. Saç renginize ve ten renginize uygun metalik tonlar 2022 makyaj modasının önde gelen trendleri arasına girdi. Göz şeklinizi öne çıkartacak siyah bir eyeliner ve rimel metalik rengi tamamlayarak daha keskin hatlara haiz olmanızı sağlar.

2022 modasında giysilerde ve ayakkabıda öne çıkan ışıltılar 2021 makyaj modasında da fark yaratıyor. Göz makyajına ekleyeceğiniz minik ışıltı ve pırıltılar giysinizi tamamlayacaktır. Desen vererek yapabileceğiniz küçük dokunuşlar göz makyajında yeni trendi yakalamanızı sağlar. Kirpiğinizin altına ya da gözünüzün kenarından yukarı doğru parıltılı farlarla yapacağınız minik desenler 2022 makyaj modasını yakalamanızı elde edecektir.

Metal tonlarının hakim olduğu göz makyajında bu metalik renkler kısıtlı değil de baz olarak da kullanılabilecek. Fakat bu renklerin gözümüzü minik gösterdiği sakın düşünülmesin gene göz kalemleri ve eyelinerle 2022 makyaj modasında gözler daha belirgin hale getirilebilir. Fakat 2021 makyaj modasında hanımların dikkat etmesi geren bir nokta metal tonları kullanırken ten renginize uygun makyajı seçmek olmalı. Koyu ten rengine haiz bayanlar gümüş tonlarını seçmeleri tavsiye edilirken açık tende bayanlar ise daha fazlaca bakır tonlarını tercih ederek hoş bir görüntü yakalayabilirler.

2022-kış-makyaj-modelleri
2022 yeni makyaj trendleri
2022 makyaj trendleri

yeni göz makyajı Pembe göz kalemi


 

2022 Göz Makyajı

Parıltının gündemde olduğu 2022 makyaj modasında ten renginize gore makyajınıza baz olarak da metalik tonları tercih edebilirsiniz. Dikkat çekici gözlerin ön plana çıkmış olduğu 2022 makyaj modasında parlak metalik renklerle yapacağınız baz ve koyu renklerle belirginleştireceğiniz göz hatları gözünüzün parlak ve büyük görünmesini elde edecektir. Pembe, mor benzer biçimde yürekli renkte eyeliner ise metalik renkleri destekleyecek ve görüntünüzü güzelleştirecektir.

2021 makyaj modasında daha dikkat çekici gözlerde yeni bir farlılık daha var ki siyahların artık pembeleşmesi. Siyah eyeliner yerini pembe eyeliner alıyor.  Doğal olarak burada da ten ve göz renginizi tanıyarak kullanmak oldukça mühim sarı saçlı açık tonda göz rengine sahipler açık pembeyi, koyu renk gözleriniz var ise eflatuna çalan pembeyi, esmer tende iseniz koyu pembe tonlarını kullanabilirsiniz.

2021 makyaj modası daha öncede belirtildiği benzer biçimde oldukça değişik yeniliklere haiz geçtiğimiz yıllarda tırnaklarda moda olan desenler bu yıl tesiri göz makyajında sürdürüyor. Göz kapağınıza yapabileceğiniz üçgen ayrıntılar, gözünüzün alt tarafına yapacağınız noktalar şeklindeki desenler benzer biçimde. Gene sizde kendinize gore desenler oluşturabilirsiniz. Gene gözler dağınık makyaj oldukça trend olacak çift başlı doğrusu bir ucu fırçalı bir göz kalemi ile bunu yakalamak oldukça kolay.

2021 modasında saç renklerinde de deli dokunuşlar yerini alıyor. Canlı ve pastel renk saçlara rastlayacağımız 2019 modasında, göz makyajınızı da uçuk renklerle yapabilir; gözlerinizin güzelliğini ön plana çıkarabilirsiniz. Metalik gri farların üzerine kullanabileceğiniz fosforlu pembeler, canlı turuncular yeni trendleri yakalamanızı elde edecektir. Metalik renkler, keskin hatlar ve belirgin gözler 2019 makyaj modasında yeni trend göz makyajının anahtarı olacaktır.

Kahverengi Göz Makyajı Iyi mi Yapılır?

Her kadının tutkusunu da güzelleşmek vardır. Hanımefendilerin ehemmiyet verdiği ve günlük hayatında oldukça çok kullandığı makyaj vakası mühim bir noktadır. Göz merkezi güzel ve etkisinde bırakan bir görünümün eğer olmazsa olmazlarındandır. Göz makyajı makyajı tamamlayan en mühim detaylardan biridir. Etkisi altına alan bakışlar yaratan doğru bir göz makyajı yapıldığı süre bir kadının tüm çekiciliğini ortaya koyabilirsiniz.

Kahverengi Göz Makyajı Iyi mi Yapılır

Kahverengi gözlere sahipseniz fazlaca talihli olduğumuzu söyleyebiliriz. Şundan dolayı bu göz rengi oldukça anlamlı bakışlara haizdir ve her türden makyajı uygulamaya elverişlidir. Kahverengi ve bej benzer biçimde soft rengi de kahverengi gözlerde oldukça naturel bir görünüm sergilemektedir. Bunun hariçinde menekşe rengi gözlerin ışıltısını ortaya çıkartır.

Kahverengi Göz Makyajı Iyi mi Yapılır?

Hanımefendiler için bakım ve güzellik daima ön planda yer alır Doğal makyaj da hanımefendilerin ehemmiyet verdiği ve hassasiyetle yaklaştığı bir alandır Ek olarak her hanıma; tarzına ve…

The post Yeni Trend Göz Makyaj Modası 2022 appeared first on Hanım ve Moda.