İçeriğe geç

TV kırık ekran tamiri ve değişimi

Televizyon servisi hizmeti veren firmamız , yaşantımızın bir parçası haline gelen televizyonlarımızın tv panel tamiri ve tv ekran değişim yapmaktadır.

Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan televizyonlarımız , darbeyle hasar alabilmekte ve tv ekranı kırılmaktadır.

Televizyonlarımızın en önemli parçası ekranı yani panelidir.Son derece pahalı olan parça çoğunlukla çocukların hasar vermesi ve taşınma sırasında çatlamaktadır.

Eğer televizyon ekranı kırıldı veya çatladıysa yapılacak tek işlem tv ekran değişimi (panel değişimi ) yapılmasıdır.

Arıza bildirimi ve teknik destek için numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Çatlayan veya kırılan tv ekranına tamir işlemi yapılmamaktadır.Tv ekran tamiri ve değişimi hangi durumlarda yapılmaktadır.Tv panel tamiri ürününüzün sıvı teması oluşan arızalarda ve tv ekranında yatay dikey çizgiler oluştuğu zaman yapılabilmektedir.

Tv ekran tamiri , tv ekranında logoların sabit kaldığında, tv ekranında renk ve görüntünün kayması durumlarında yapılmaktadır.

Tv Kırık Ekran Değişimi

Televizyon ekranı kırıldı veya tv ekranı çatladı gibi durumlarda tv ekran değişimi zorunlu olmuştur.Bu arıza için tek yapabileceğiniz işlem televizyon ekranının değişmesidir.10 yıllık tecrübemiz ve uzman personelimizle müşterilerimize hızlı ve kaliteli servis hizmeti vermekteyiz.Cihazlarınıza birinci kalite orijinal yedek parça kullanmaktayız.

Samsung ,lg ,sony , sharp ,arçelik,beko,vestel ,sony ,philips,toshiba gibi markaların tv ekran tamirini ve ekran değişimini kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.Led tv kırık ekran değişimi ve lcd tv kırık ekran değişimi konusunda tecrübeli personelimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Atölyemizdeki uzman teknisyenlerimizle led tv kırık ekran değişimi , lcd tv kırık ekran değişimi, led tv panel değişimi , lcd tv panel değişimi 2 iş günü içerisinde değiştirilmektedir.

Televizyonlarınızın panel tamiri işlemleri 2 iş günü içerisinde tamir edilerek , test odalarında 1 iş günü bekletilmektedir.Müşterilerimize tv panel değişimi ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Firmamıza ulaşmak için numaralı çağrı merkezimizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.Servis kaydını oluşturulduktan sonra teknik ekibimize yönlendirilir.Bulunduğunuz adrese kısa süre içerisinde erişim sağlanmaktadır.

Tv Ekran (Panel) Tamiri

Televizyon ekran tamiri veyahut tv panel tamiri hangi durumlarda yapılmaktadır.Tamir işlemi televizyonun sıvı teması veya tv ekranında oluşan çizgiler durumda mümkün olmaktadır.

Televizyon ekranı kırılmışsa panelin değişmesi gerekmektedir.Tv panel tamiri firmamız tarafından 2 iş günü içerisinde uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Televizyon ekranında dikey çizgi ve yatay çizgi niye oluşmaktadır.Öncelikle bu sorun tv panelinde zamanla oluşan arıza durumudur.Televizyonunuzun ekranı yatay ve dikey piksellerden oluşmaktadır.Zamanla bakımsızlıktan veya yüksek voltaj nedeniyle parça bir süre sonra arıza vermektedir.

Bu arıza daha sonra tv ekranına yansımakta ekranda çizgiler oluşturmaktadır.Bu çizgileri özel makine yardımıyla tamir edilmekte ve eski haline dönmektedir.Bu gibi şikayetler de ,tv ekran tamiri firmamız tarafından kısa sürede yapılmakta 6 ay tamir garantisi verilmektedir.

Televizyon Ekran Değişim Fiyatları

Televizyon ekran değişim fiyatları, televizyonunuzun model ve ekran boyutuna göre farklılık göstermektedir.Sabit bir fiyatı olmamakla beraber yurtdışından ithal ürün olduğu için fiyatı değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir