Spam kutusuna kontrol etti: Piyangodan 3 milyon dolar kazandığını öğrendi

tarafından
33
Spam kutusuna kontrol etti: Piyangodan 3 milyon dolar kazandığını öğrendi

ABD’nin Michigan eyaletinde yaşayan Laura Spears adlı bir bayan, e-postasındaki  spam kutusunu kontrol ettikten sonrasında, piyangodan 3 milyon dolar (ortalama 40,6 milyon lira) kazandığını keşfetti.

ABD’de garip bir vaka yaşandı. Michigan eyaletinde yaşayan Laura Spears, piyangodan 3 milyon dolar (ortalama 40,6 milyon lira) kazandığını e-posta hesabındaki spam kutusunu kontrol ettikten sonrasında öğrendi.

55 yaşındaki Spears, ikramiyenin yüz milyonlarca dolara yükseldiğini öğrendikten sonrasında geçen çevrimiçi bir Mega Millions bileti satın almıştı.

Spears, piyango yetkililerine, “Birisinden gelen yitik bir e-postayı arıyordum, bu yüzden e-posta hesabımdaki spam klasörünü kontrol ettim. İşte o vakit piyangodan bir ödül kazandığımı söyleyen bir e-posta gördüm.Okuduğuma inanamadım, bu yüzden Mega Millions hesabıma giriş yaptım” dedi. 

ERKEN EMEKLİ OLMAYI PLANLIYOR(*3*)

Bununla beraber Spears artık erken emekli olmayı planladığını ve e-postalarını daha dikkatli takip edeceğini sözlerine ekledi:

“Michigan Piyangosu’nu güvenli gönderenler listeme ekledim.”

Öteki taraftan, ABD’de rami olarak meydana getirilen Mega Millions çekilişinin piyango biletleri 45 eyalette iki dolara satılıyor. 2018’de, Cenup Carolina’da  1,6 milyar dolarlık üstün dereceli bir ikramiye tek kişiye çıkmıştı. 

AVCILAR’DAN FİRÜZKÖY’E KAYARAK GİTTİ(*3*)