Sizi Sıcacık Tutacak Kış Kombinleri

tarafından
129
Sizi Sıcacık Tutacak Kış Kombinleri

Bayanlar için her gün yeni bir kombin yapmak zor olabiliyor. Bir de üstüne kış aylarında üşümemek için kararsızlık eklenince naturel olarak, giysiler üstüne düşünme süresi artıyor. Bu şeklinde durumlarda hem şık hem de mevsime uygun giysiler bulabileceğiniz mağazalara yönelmek gerekiyor.

Jimmy Key şeklinde kış aylarında da tarzınızı yansıtacak kombinleri bulabileceğiniz siteler ise kurtarıcı oluyor. Üstelik Jimmy Key’in sürdürülebilir moda anlayışı yardımıyla tarzınıza uygun giyinirken çevreyi sakınan ürünlere ulaşmanız da mümkün oluyor.

Moda sektörünün üretim süreçlerinde doğaya verdiği zararın bilincinde olan Jimmy Key, “Key For Life” programında yer verdiği çevre dostu hammadde kullanımı ile dikkatleri çekiyor. Peki, soğuk havalarda şıklığınızdan taviz vermemek için iyi mi giyinmek gerekiyor? İşte 2021 kış kombinleri sizin için yanıt olacak…

Sıcacık Tutan Kazaklar

Hanım kazaklar, 2021 kış kombinleri içinde olmazsa olmaz parçalarındandır. Doğru aksesuar ve alt giyim tercihleri ile kış aylarında da şıklığınızı yakalamanızı elde edecektir. Değişik renkler ve stillerde olabilen hanım kazakları, her insanın zevkine uygun kombinlenebilmektedir. Fakat tamamlayıcı parçaları yanlış seçtiğinizde günlük bir görünüm elde edeceğinizi de unutmamalısınız.

Teninize uygun bir kış makyajı ve naturel görünen saçlarınızla kombininizi destekleyerek kazak şıklığını yakalamanız mümkün. 2021 kış kombinlerine göz attığımızda ise bu yıl öteki yıllardan değişik olarak süveterlerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Siz de tarzınızı bu senenin modasına uydurmak istiyorsanız, gömlek yada elbiseler ile tamamlayacağınız süveterlere dolabınızda yer verebilirsiniz.

Sıcacık Tutan Kazaklar

Son Moda Hanım Montları

Hanım montları, kış aylarında sıcak sezmek için ideal parçalardandır. Bu sebeple kombinlerinizde uyum sağlayacak şık bir model tercih etmeniz doğru olacaktır. Şundan dolayı kış aylarında dış giyimle şık görünmenizi sağlayacak olan parça monttur.

Onlarca mont modelleri arasından 2021 kış trendlerinde şişme mont modelleri öne çıkıyor. Arzu ettiğiniz renkte tercih edeceğiniz şişme hanım mont çeşitleri düz bir kazak ile giyseniz dahi şık görünebileceksiniz. Kış aylarının yıldızının hanım montları bulunduğunu unutmadan sıcacık tutan modellere göz atmanızda yarar var. Spor giyim kombinlerinden, bir jean bir kazak kombinlerine kadar esnek bir tamamlayıcı olan bu mont modeline gardırobunuzda yer açmanızı tavsiye ederiz.

Son moda kadın montları

Son moda hanım montları

Her Tarza Uygun Hanım Kabanları

Hanım kabanları, en mütevazi kombinlerinize bile bir hava katarak muhteşem bir stile bürünmenize sebep olmaktadır. Zamansız parçalardan biri olarak kabanları kombinlerinizin ana parçası olarak kullanmak şık bir görünüme kavuşmanıza destek olacaktır. 2021 kış modasının en oldukca tercih edilen parçalarından olan ve Jimmy Key’in Comfy Mood koleksiyonunda da yer edinen eşofman ve sweatshirtler şeklinde her tarza hitap eden rahat parçalar ile de kış aylarında üşümeden şık olmak mümkündür.

Bilhassa bu yıl moda olan oversize kabanlara da dolabınızda yer vermeniz rahat kalıplı ürünler ile bile oldukça şık görünmenizi elde edecektir. Comfy Mood koleksiyonundan seçeceğiniz parçaları oversize kabanlarınız ile kombinleyebilirsiniz.

her tarza uygun kadın kabanları

her tarza uygun hanım kabanları

Şıklığın Simgesi Ceketler

Hanım ceketleri, bilhassa resmi yerlerde tercih edilen parçalardandır. İş kadınlarının dolaplarından noksan olmayan ceketler ile şık kombinler oluşturmak oldukça kolay olmaktadır. Fakat 2021 kış kombinlerini incelediğimizde ceketlerin, günlük olarak da kullanılmaya başladığını görebiliriz. Blazer ceketler ise en fazla tercih edilen modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Dış giyim olarak tercih edeceğiniz ceketler ile kış aylarına uygun şık yada rahat kombinler yapabilirsiniz.

Siz de kış aylarında üşümemek için yaptığınız kombinlerin hem de şık görünmenizi de sağlamasını istiyorsanız, Jimmy Key’in 2021 dış giyim modellerine göz atabilirsiniz. Her stile uygun dış giyim ürünleri ve giyim kombinleri ile Jimmy Key, sizi sıcacık tutacak kış kombinlerinizin aranan adresi olacaktır.

Şıklığın simgesi ceketler

Şıklığın simgesi ceketler

Rahatlık ve stili bir arada sunan ürünleri ile Jimmy Key’de sizin konforunuz kadar çevrenin zarar görmemesi de göz önünde bulundurulmaktadır. Bu sebeple sürdürülebilir moda anlayışı temel alınarak ürünlerin üretim süreçlerinde çevreyi korumak temel ilke haline getirilmiş ve bu anlayışı destekleyen “Key For Life” programı hayata geçirilmiştir.

Siz de sürdürülebilir moda anlayışını desteklemek ve çevre bilinci ile hareket ederek modaya yön vermek isterseniz web sitemiz üstünden beğendiğiniz parçaları inceleyin, uygun fiyatlarla satın alın!

The post Sizi Sıcacık Tutacak Kış Kombinleri appeared first on Hanım ve Moda.