Mehmet Öz,den gergin bir karın için tavsiyeler

tarafından
203
Mehmet Öz,den gergin bir karın için tavsiyeler

DR. Mehmet Öz’den gergin bir karına sahip olmak isteyenler için bazı öneriler var. Amerika’da bulunan guru kaynağımız ünlü kalp doktoru Mehmet Öz yazdığı kitaplarla en çok okunanlar listesinde, televizyon programıyla da en çok izlenenler listesinde bulunuyor. Sempatik doktorumuzun televizyon programında düz bir karına sahip olmak isteyenler için verdiği öneriler ilgi çekti. Dr. Mehmet Öz düz ve gergin karın kaslarına sahip olmak isteyenlere iki önemli ipucu verdi. Bu tavsiyelere kulak asarak ve uygulayarak yazı fit bir vücutla karşılamak mümkün.

Mankenlerin gibi düz karına ulaşmak aslında çok kolay. Dr. Mehmet Öz, daha düz ve sıkı bir karın için bakın neler öneriyor. Mehmet Öz’ün önerdiği iki besinle karın kaslarınızı gerginleşecek.

Akasya tozu

Bu toz, akasya ağacının kabuğundan elde ediliyor. Eğer hazır olarak bulursanız kullanın. Yoksa ağacının kabuğunu kututarak yemeklerinizin üzerine serpin. Bu tok tok kalmanızı sağlayacak ve daha az yemek yemenize neden olacaktır.

Acı biber salçası

Göbek yağlarınızdan kurtulmak ve gergin bir karına sahip olmanın en önemli yolu metabolizmanızı yeniden canlandırmak. Bedeninizin yağ yakma motorlarını acı biber salçası tüketerek ateşleyebilirsiniz. Çünkü acı biberin içerisinde tükettikten sonraki 30 dakika boyunca metabolizmayı yüzde 20 canlandıran ‘capsaicin’ içeriyor. Her sabah iki yemek kaşığı acı biber veya acı biber salçası yiyerek etkisinden yararlanın.