Legizi Uygulaması Nedir? Dolandırıcılık mı?

tarafından
142
Legizi Uygulaması Nedir? Dolandırıcılık mı?

Mevzu Anlatımı – Mevzu Anlatımı ve toplumsal içerik platformu

PDF indir

Bugün Legizi uygulamasından gelen ( birisi sizi vasiyet bırakmak için alıcısı olarak seçti ) mesajı sizin benzer biçimde bende aldım. Oldukça masum görünüyordu aslen fakat hepimiz kendisine bir miras çıkmadığı mevzusunda sanırım emindir. Her her neyse bu nedir diyerek internette gezindim ve rezalet ötesi informasyon içermeyen içerikleri okuyarak süre harcadım. Şimdi ise ben harcadım başkaları da harcamasın diyerek Legizi uygulaması ve o meşhur miras mesajı hakkında gerçekleri açıklıyorum.

Legizi Uygulaması Dolandırıcı mı?

Legizi Uygulaması Nedir? Dolandırıcılık mı?

Aslına bakarsanız Legizi uygulaması dolandırıcı değil ( En azından şimdilik ) ve attığı mesajlarla beraber merak eden insanları kendi sistemine üye ederek üye kasıyor. İşin sonunda sıkıntılı bir durum olabilir diyorum bu sebeple kimlik doğrulaması yapılması gerekiyor ve bu yüzden kesinlikle üye olmayın diyorum.

Üye olursanız karşılaşacağınız durum ise şu şekilde olacak; Uygulamaya giriş yaptığınızda size boş bir ileti kutusu gösterecek o anda anlayacaksınız ortada miras falan olmadığını ve aslen tüm meselenin sizi siteye üye yapabilmek bulunduğunu. Derhal verdiğiniz bilgilerin kıymetli olması sebebi ile üyeliğinizi iptal etmek isteyeceksiniz sadece nafile bu sebeple Legizi uygulamasında üyelik iptali yapılamıyor.

Legizi Uygulaması Dolandırıcı mı
Legizi Uygulaması Dolandırıcı mı

Netice

Netice olarak bu uygulamaya yapacağınız üyelik neticesinde bugün olmayabilir sadece ileride kati dolandırılırsınız dikkatli olun.

Legizi uygulaması şikayetlerini “buradaki” bağlantıyı takip ederek inceleyebilirsiniz.

Legizi Uygulaması Nedir? Dolandırıcılık mı? içinde ne olduğu Mevzu Anlatımı sitesinden alıntıdır.