İnstagram Dondurma Linki 2022, İnstegram Hesap Dondurma

tarafından
187
İnstagram Dondurma Linki 2022, İnstegram Hesap Dondurma

Bu yazımızda; İnstagram Dondurma Linki 2022 , İnstegram Hesap Dondurma, İnstagram Dondurma Geçici Olarak Iyi mi Yapılır?, İnstagram hesap dondurma iOS, İnstagram hesap dondurma açma, iyi mi yapılır, Geçici Hesap Dondurma İOS ve Android?; şeklinde vb. soruların cevapları yazımızın devamında  yer almıştır.

İnstegram Hesap Dondurma

Milyonlarca insanoğlunun etken olarak kullandığı fotoğraf ve video paylaşılan toplumsal medya programlarından birisi olan, İnstegram bu kadar kullanıcısı olan bir uygulamanın yanında. Bir fazlaca mesele beraber gelmekte kullanıcılardan bazıları açmış olduğu; hesabı kapatma yada dondurmak olarak tanımlanan işlemi iyi mi yapacağını bilmiyor. Öğrenmek istiyor bizde bu yazımızda; İnstegram Hesap Dondurma, İnstagram Dondurma Geçici Olarak Iyi mi Yapılır? mevzuya yer verdik.

İnstagram Dondurma Geçici Olarak Iyi mi Yapılır? (İOS ve Android)

Ülke genelinde instagram hesabı olmayan fazlaca azca şahıs bulunmakta; ve bu insanoğlu genel problemlerinden bir tanesi; açmış olduğu hesaptan sıkılmış yada bir kaç sorunla karşılaşıp hesabını dondurmak istenmektedir.  Sadece İnstagram Geçici Hesap Dondurma iyi mi yapacağını bilmiyor. Alt bölümde belirtmiş olduğumuz maddeleri sırasıyla yapmış olursanız eğer bu sorundan kurtulacaksınız.

Instagram Dondurma
  • 1. https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/temporary/ belirtiğim bağlantıya tıklayarak instagram resmi giriş sitesine ulaşın.
  • 2. Bağlantıya tıkladığınız da bilgisayar yada telefonunuzdan olsun tarayıcıya yönlendirecek ve giriş yapmanızı isteyecek başarıya ulaşmış bir halde giriş yapın.
  • 3. Giriş işleminden sonrasında sağ köşede bulunan profil Fotoğrafınızın minyatürü olan simgeye tıklayın ve profili düzenle butonuna basın.
  • 4. Oluşturulan ekranın en alt kısmında bulunana “hesabımı geçici olarak kapat” butonu bulunmakta bu butona basın.
  • 5. Arkasından hesabınızı niçin kapatmak istediğinizi soran tek soruluk minik bir anket bulunmakta içinde bulunan seçeneklerden bir tanesi seçip altta belirtilen yere yazmanız dahilince “hesabımı geçici olarak kapat” butonu etken olacak ve hesabınızı geçici olarak kapatabileceksiniz.
  • 6. Hesabın niçin donmuş olduğu hakkında seçeneği seçmeden kapatma butonu etken olmayacaktır.

İnstagram Kalıcı Olarak Silme ?

Bazı instagram kullanıcıları yaşadıkları problemler sebebiyle İnstagrem hesabını geçici olarak dondurmak yerine kalıcı olarak silmek istenmektedir. Peki İnstagram Dondurma Linki 2022 Nedir?,  İnstagram Dondurma 1 Hafta Beklemeden iyi mi meydana getirecek yapılması ihtiyaç duyulan her şeyi maddeler halinde altta belirttik.

Instagram Dondurma Gecici Olarak
Instagram Dondurma Gecici Olarak
  • 1.https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ verdiğimiz bağlantıya tıklayın ve giriş işlemini gerçekleştirin.
  • 2. oluşturulan ekranda hesabınızı kalıcı olarak silmenizin sebebi soracaktır seçenekler arasından size uygun olanı bulup seçin.
  • 3. seçim yaptıktan sonrasında altta belirtilen kullanıcı adınız bulunan hesabı sil butonu etken olacak butona basarak hesabınızı silme onayı verebilirsiniz.
  • 4. Siz silme onayı verdiğinizde instagramın bu mevzuda almış olduğu önlemler doğrultusunda. 1 aylık bir süre süresince hesabımız sistemde bekletilecek ve belirtilen süre zarfından ilkin giriş yapmış olursanız. Silmek istediğiniz hesaba silme işlemi son bulacak bu işlem pişman olma durumlardan kaçınılmak amacıyla düşünülmüş. Bir güvenlik önlemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

İnstagram Hesap Dondurma ve Açma Telefondan ?

İnstagram hesabınızı geçici olarak iyi mi dondurmayacağınızdan bahsettik. Sadece hesabınızı dondurdunuz sonrasında pişman oldunuz hesabınızı yeniden etken hale getirmek istiyorsunuz. Peki iyi mi yapacaksınız hesap dondurmak meşakkatli bir işlem olarak karşımıza çıkmakta. Sadece yeniden etken hale getirmek onun kadar zor bir işlem değil.

Hatta bir tek kullanıcı adınız ve şifrenizi hatırlıyor olmanız kafi. İnstagram yeniden giriş yapmış olursanız eğer dondurduğunuz hesabının yeniden etken hale gelecek ve açılmış olacak.

İnstagram Dondurma Bağlantıları? 2022

İnstagram Geçici Hesap Dondurma Linki: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

İnstagram Kalıcı Olarak Hesap Silme Linki: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

İnstagram Dondurma Linki 2022, İnstegram Hesap Dondurma yazısı öncelikle Gncbilgi 2022 üstünde ortaya çıktı.