İnstagram 59 Formu İle Kapanan Hesabı Açma

tarafından
151
İnstagram 59 Formu İle Kapanan Hesabı Açma

İnstagram 59 formu kullanarak taklitten kapanan instagram hesabını açma şekilleri, son zamanların en oldukça aranan ve araştırılan mevzusu haline gelmiştir. İnstagram 59 formu aslına bakarsak hesabınızın yanlışlıkla kapandığını belirttiğiniz ve bu sebeple yine açılmasını belirteceğiniz biçim anlamına gelmektedir. Hesabı kapanan bir oldukça şahıs instagram 59 formundan haberdar değildir. Oysa bu formu doldurarak taklitten doğrusu sizi öykünmek eden bir şahıs tarafınca kapatılmış instagram hesabınızı açmaya oldukça yarayacaktır. Sizlerde anlatımımız ile birlikte instagram 59 formu doldurabilir ve hesabınızın açılmasını bekleyebilirsiniz.

İnstagram 59 Formu

İnstagram 59 formu için öncellikle belirttiğimiz https://help.instagram.com/contact/396169787183059 bağlantıya giriş yapmalısınız. Bu sayfada sizden istenilen tüm detayları eksiksiz olarak doldurmalısınız. Bu bilgiler içinde sizden istenen en mühim şey ise kimlik belgeniz ile selfie çekinip onu yüklemeniz olacaktır. Bunu yaparken yüzünüzün ve kimlikte bulunan ad, soyad kısımlarının net olarak gözüktüğünden güvenli olmalısınız. Aksi taktirde başvurunuz red yiyecektir. Formu doldurduktan sonrasında göndermeniz yeterlidir. Peşinden size mail ile pozitif yada negatif olarak dönüş sağlanacaktır. Dönüş süresi tam olarak bilinmemekle birlikte averaj 1 – 2 gün içinde sizlere mail gelmiş olur. Bu konumuzda sizlere instagram 59 formu ile taklitten kapanan hesabı açma yönteminden bahsettik.

Aşağıda bulunan resimde ise sizlere instagram 59 formu görünümünü göstermek istedik. Alttaki görünüm olduğundan güvenli olarak formu doldurunuz. Korsan yada düzmece formlara saygınlık etmeyiniz.

The post İnstagram 59 Formu İle Kapanan Hesabı Açma first appeared on En Kısası.