IEM Randevu Alamıyorum 2022 (Alma, Sorgulama, İptal Etme) Nasıl Yapılır?

tarafından
222
IEM Randevu Alamıyorum 2022 (Alma, Sorgulama, İptal Etme) Nasıl Yapılır?

IEM Randevu Alamıyorum 2022 (Alma, Sorgulama, İptal Etme) Nasıl Yapılır?; Hususi güvenlik görevlileri kimlik kartları (IEM Randevu) için ve tabanca ruhsatı almak için lüzumlu işlemlerin yapılmasındaki ilk adım olan İEM emniyetin resmi web sitesi üstünden yapılmaktadır.

Bir fazlaca insan IEM Randevu Alamıyorum Diyor ve  bu işlemlerin iyi mi yapılacağını bilmiyor ve Google arama motorunda sıkça araştırma yapmaktadır. Bu yazımızda aklınızdaki soruların tamamına yanıt vereceğiz.

İEMden Nasıl Randevu Alınır? (Randevu Almanin Kolay Yolu)

IEM Randevu Almanin Kolay Yolu  e-randevu.istanbul.pol.tr/randevuApp/ EGM ye ilişik web sitesine giriş yapmamız gerekiyor. Girdikten sonrasında yapacağınız işlemi seçin ve TC kimlik numaranız ve istenilen detayları doldurarak buluşma al butotuna basın size uygun saatleri göstericektir istediğiniz saat ve günü seçerek işleminize devam edebilirsiniz.

IEM Randevu Alamıyorum 2022

Aşağıda yapabileceğiniz ve buluşma alabileceğiniz işlemleri maddeler halinde belirttik. Sadece Randevu almak için belirli bir saat bulunmakta bu saatlerin haricinde sizlere buluşma vermemektedir. Yoğunluk fazlaca fazla olduğundan bir tek 21:00 21:30 saatleri içinde buluşma verilmektedir.

 • Temel silahlı kimlik başvurusu (ilk kez müracaat edecekler için)
 • Temel silahsız kimlik başvurusu (ilk kez müracaat edecekler için)
 • Silahlı kimlik yenileme başvurusu
 • Silahsız kimlik yenileme başvurusu
 • Eski kimliği olanlar için yeni kimlik kartı başvurusu
 • Silahsız kimliği silahlıya çevirmek için müracaat
 • İl dışı valilikten alınan yıpranan kimlik kartları için müracaat
 • İl dışı valilikten alınan yitik ya da çalıntı kimlik belgeleri başvurusu
 • Soyadı değişikliği sebebiyle meydana getirilen kimlik başvuruları
 • Genel kolluk kuvvetlerinden emekli olanların müracaatları
 • Yitik ya da çalıntı kimlik kartı başvurusu
 • Yıpranmış kimlik kartları için müracaat
IEMden Nasil Randevu Alinir

İEM’den Müracaat Sorgulama Nasıl Yapılır?

e-randevu.istanbul.pol.tr/randevuApp/ internet sayfasına giriş yapın arkasından sayfanın alt kısmında yer edinen Randevu iptal ve görüntüleme butonuna tıklamanız gerekiyor arkasından. TC kimlik numaranız babanızın adı şeklinde soruların yanıtlarını doldurduktan sonrasında buluşma aldığının saatleri göstericektir. Yapmanız ihtiyaç duyulan işlemleri oradan devam edebilirsiniz.

İEM’de Müracaat İptali Nasıl Yapılır?

e-randevu.istanbul.pol.tr/randevuApp/ EGM ye ilişik internet sayfasına giriş yapın arkasından müracaat iptali ve görüntüleme yazan butona tıklayın oluşturulan ekranda bulunan.

TC kimlik numarası baba adı şeklinde soruların yanıtlarını doldurduktan sonrasında randevunuz karşınıza çıkacaktır buluşma işlemsizin görüntülendiği satırın sonunda iptal et butonu bulunuyor ona basarak iptal işleminizi gerçekleştirilir.

IEM Randevu Alamıyorum 2022 (Alma, Sorgulama, İptal Etme) Nasıl Yapılır? yazısı en önce Gncbilgi 2022 üstünde ortaya çıktı.