Gyno Lomexin Nedir? Gyno Lomexin Fiyat 2022

tarafından
192
Gyno Lomexin Nedir? Gyno Lomexin Fiyat 2022

Gyno Lomexin Nedir? Gyno Lomexin Fiyat 2022; vajina mantarları için kullanılan ve oldukca etkili bir krem olarak bilinmektedir. İçerisinde bulundurduğu antifungal yan, fentikonazol nitrat etken maddesi bulunmaktadır. Bu krem bilhassa vajinada pamukçuğa yol açan candida albicans mantar tedavisinde doktorların tercihi olarak bilinmektedir.

Gyno Lomexin Krem Nedir ?

Genel olarak vajina mantarları için kullanılan ve olmazsa olmaz bir ilaç olarak kullanılmaktadır. İçerisindeki fentikonazol nitrat etken maddesi bulunmaktadır. Bu etken maddesi bilhassa vajina pamukçuğuna yol açan mantarlarla savaşmakta ve yok ederek tedavi eder.

Gyno Lomexin Krem genital pamukçuluk , vulvovajinitin doğrusu dış genital organ ve vajina iltihabı tedavisinde kullanılmaktadır.

Gyno Lomexin Krem Iyi mi Kullanılır ?

Bu Krem sabah da kullanılabilir sadece genel olarak gece yatmadan ilkin vajinaya sürülerek uygulanır. Sadece krem 3 gün tertipli olarak kullanılması gerekiyor kremi vajinaya uyguladığınızda şikayetler azalmaya başlayacaktır sadece geçti olarak düşünüp kremi yarıda bırakmayın.

  • Uygulandıktan sonrasında enfeksiyon durumunun tekrarlanmaması önlemek amacıyla kremin partnerin penisi ne lokal olarak uygulanması gerekmektedir böylece penis üstünde bulunan mantar da tedavi edilmiş olacaktır.
  • Gyno Lomexin Krem vajinaya uygulanması durumunda vajinada hafifçe bir yanma hissi olacaktır sadece bu durum oldukça düzgüsel bir durumdur.

Gyno Lomexin Krem Yan Tesirleri Nedir ?

Bu Krem yan tesirleri oldukça azca olmakla beraber oldukca ender gözükmektedir öğleki bir tek alerjik durumlarda görülmektedir. Görülen yan etkisinde bırakır aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir. Uzun süre kullanımda alerjik semptomlar görülmektedir herhangi bir alerjik semptomlarla karşılaşırsanız doktorunuza danışın

  • Kızarıklık
  • Tahriş
  • Yanma hissi

Gyno Lomexin Krem Hamilelikte Kullanımı ?

Hamilelik durumların Bu Krem kullanılmadan ilkin doktorun danışılmalı ve hekim kontrolünde kullanılmalı. Bu Krem kullanıldık sonrasında hamilelik durumu fark edilmiş ise krem kullanımı durdurulmalı ve doktora danışılmalıdır.

Gyno Lomexin Vajinal Krem Ne Icin Kullanilir
GynoLomexin

Gyno Lomexin Krem Emzirme Döneminde Kullanımı ?

Gyno Lomexin Vajinal krem Hekim tarafınca reçete edilirken kesinlikle doktora emzirdiğinizi bahsetmeniz gerekmektedir. Bu Krem kullanılacaksa bile hekim kontrolü olmadan kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Gyno Lomexin Krem Dengi ( Eşdeğeri ) ?

  • Enzofen vajinal krem
  • Enzofen övül
  • Gyno-Fem vajinal yumuşak kapsül
  • Gyno Lomexin övül

Gyno Lomexin Fiyat 2022

Fiyatı değişim göstermektedir sadece güncel fiyatı 18,41 TL olarak belirtilmiştir.

Gyno Lomexin Krem Kullananların Yorumları ?

Vajinal krem formunda olanları vardı artık bir tek krem şeklinde satılmaktadır ve vajina harici kullanılabilmekte. Tavsiye ederim.

Hakkaten illet bir mantar ciddi anlamda rahatsız ediyor doktora gittiğimde tavsiye etmişti kullandım hiçbir zararını görmedim.

Doktorumun reçete ederek verdiği ve üç gün kullanmamı söylemiş oldu kullandım ilk olarak bir tesiri görmedim fakat 3 CÜ gün bir yanma hissettim doktora danıştım sadece düzgüsel bulunduğunu ve mesele olamayacağını söylemiş oldu 5 günde kurtuldum.

Gyno Lomexin Nedir? Gyno Lomexin Fiyat 2022 yazısı öncelikle Gncbilgi 2022 üstünde ortaya çıktı.