Fucidin piercing için kullanılır mı?

tarafından
125
Fucidin piercing için kullanılır mı?

Fucidin piercing için kullanılır mı? Piercing deldirdikten sonrasında bölgede yara, enfeksiyon yada irin olmasından dolayı piercing için Fucidin krem kullanmayı düşünüyorsanız prospektsünde bu mevzu ile ilgili herhangi bir şey yer almamaktadır. Piercing yarası tedavisinde Fucidin krem tercih edilmesi uygun değildir.

Fucidin piercing için kullanılır mı?

Vücudunda çeşitli piercingler taşımayı seven insanoğlu, kimi zaman bu mevzudan dolayı mustarip olabilmektedir. Ortamdaki fena hijyenden, yeteri kadar bakımının yapılmaması piercing bölgesinin hasar alması şeklinde nedenlerde dolayı piercingde istenmeyen yan etkisinde bırakır ortaya çıkabilmektedir. Fucidin krem ise ne yazıkki çözüm olmayacaktır. Fucidin kremin prospektüsünde yer edinen bilgiye gore Fucidin krem yalnız 1 sebep için kullanılmaktadır. 

  • FUCİDİN’e duyarlı organizmaların oluşturduğu deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır. 

Prospektüste yer edinen bilgiye gore FUCİDİN lezyonlara günde 2-3 kez ve doktorun önerilmiş olduğu süre uygulanır. Tercihen lezyonun üstü açık yada kapalı kalabilir. 

Sizin için en iyi tedavi yöntemi, piercingi deldirdiğiniz yerden aldığınız tavsiyeleri uygulamak olacaktır. Lakin merdivenaltı bölgeleri tercih ettiyseniz acil olarak bir uzmana görünmeyi dikkatsizlik etmeyiniz.

Bu içerik tavsiye niteliği taşımaz. Tabip kontrolü ve tabip reçetesi haricinde kullanılması tavsiye edilmemektedir.