En İyi Saç Açıcılar Hangileridir?

tarafından
108
En İyi Saç Açıcılar Hangileridir?

Saç açıcı ürünleri kullanacağınız süre saçın istenen rengine ulaşmasını destekleyebilecek özelliklere haiz olan ürünleri tercih etmelisiniz. En iyi saç açıcı ürünlerin tamamında bu özellikler yer alır. Birbirinden değişik içeriğe haiz karışımlar ile ortaya çıkan saç açıcıların pek fazlaca değişik çeşidi vardır. İyi bir saç açıcısının her şeyden ilkin ergonomik bir kullanıma haiz olması bir fazlaca önemlidir.

Saç Açıcı Çeşitleri

Bireysel kullanım için ön plana çıkan saç bakım ürünleri arasındaki açıcıları evinizin konforlu ortamında da uygulayabilirsiniz. Birbirinden değişik markalar tarafınca dizayn edilen ürünler içinde kendi saç yapınıza uygun olabilecek alternatifleri bulabilmeniz mümkündür. Kaliteli bir saç açıcının saçlarınızı asla yakmaması gerekir. Güzellik salonu ve kuaförlerde de çoğunlukla kullanılan ustalaşmış yapıdaki ürünleri tercih ettiğiniz süre tercih ettiğiniz saç rengine kolay bir halde ulaşabilirsiniz.

Saç açıcı kullanmak isteyen kişilerin saçları değişik olabilir. Birçok kullanıcı için saçların bakımı kadar rengi de büyük bir ehemmiyet taşır. Bu tür ürünler ergonomik kullanımları sebebiyle tercih edilir. Saç açıcı ürün özellikleri çeşitlerine nazaran değişkenlik izah edebilir. Krem, boya, jel, sprey ve toz şeklinde üretilebilen ürünleri inceleyerek sizler de kendi saç yapınıza uygun olan çeşitleri bulabilirsiniz. Saç tipinize ve ihtiyacınıza uygun olabilecek en iyi saç açıcı çeşitlerine haiz olarak son aşama başarıya ulaşmış sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Ustalaşmış saç açıcı ürün isteyenler için kuaförlerin kullandığı bununla birlikte sizin de kullanabileceğiniz, alanında uzman kuaför Serkan Ballı’nın tavsiyesiyle sizlere sunduğumuz iki tane ürün önerimiz mevcut :

 

schwarzkoph-blondme-bond-enforcing-450gr

1. Schwarzkoph Blondme Bond Enforcing

Hususi transparan formüle haiz olan bu ürünü kullanırken, açma işlemini görerek takip etmeniz mümkün. 9 tona kadar üstün açıcılığa haizdir. Buğu makinesi yada kurutucu şeklinde ısı deposu ile beraber kullanmamanız önerilmektedir. Saçınızın oda ısısında beklemesi yeterlidir. Yalnızca schwarzkopf premium care oksidan ile kullanılmalıdır. Mesela: 1 ölçü (35g) açıcı ile 50-90g Premium Care Oksidan’ı karıştırın. En iyi açma tesiri için ürünü bolca oranda ve eşit olarak uygulayın. İstenilen açma derecesine nazaran oda sıcaklığında 20-45 dakika beklemeye alın. İyice durulayın, şampuanlayın ve Blondme bakım ürünleriyle saçlarınıza bakım yapın.

wella-blondor-plex-multi-blonde

wella-blondor-plex-multi-blonde

2. Wella Blondor Plex Multi Blonde

Tozsuz formüle haiz olan bu ürün, saç liflerin içindeki bağları sakınan karmaşa ile zenginleştirilmiştir. İç bağları tekrardan kurarak saçı güçlendiren Bond Builder Teknoloji kompleksini ihtiva eder. Saçın 7 tona kadar açılmasına olanak tanır. Zayıflığa ve kırılganlığa karşı korur. Renk açma işlemi esnasında turuncu-sarı tonu nötrleştirir. Kremsi dokusu yardımıyla kullanımı kolaydır. Beyazlatma işlemini gerçekleştirmek için Wella Blondor oksidan kullanılması gerekir. Oksidan kreminin konsantrasyonu ne kadar düşük olursa saç rengi açma işlemi o denli duyarlı olur.

Saç Açıcı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En iyi ürünler içinde boyalı, boyasız ya da yarı boyalı saçları açabilmek için kullanabileceğiniz alternatifler vardır. Evinizde yaptığınız saç boyama işlemleri için isterseniz tüp krem boyaları da kullanabilirsiniz. Yoğun bir halde renk açıcı özelliği olan bu ürünler yardımıyla saç renginizi kolayca birkaç ton açmayı başarabilirsiniz. İçeriğinde birbirinden değişik yağlar ve vitaminler barındıran saç açıcılar yardımıyla saç bakımınızı destekleyebilirsiniz.

Saç renginizi kademeli bir halde açabileceğiniz ürünler hasar görmüş saçlar için hususi olarak tasarlanır. Yıpranmış saçlara haiz olduğunuzu düşünüyorsanız sizler de bu ürünleri deneyebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün yoğun kimyasallar içermemesine de dikkat etmelisiniz. Ergonomik çözümler arayışı içerisindeyseniz saç açıcı spreyleri yada boyaları da kullanabilirsiniz.

En iyi saç açıcı ürünlerinden verimlilik elde edebilmek için kullanım esnasında dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan noktalar da vardır. Toz karışımlarının dozunun iyi bir halde ayarlanması bu süreçte en mühim ayrıntılar arasınadır. Gerektiğinden fazla saç üstünde bekletilmemesi ihtiyaç duyulan bu ürünleri yanlış kullanım sonucunda saçlarınıza ciddi bir halde zarar verebilirsiniz.

Saç Açıcı Tutarları

Aşırı ince ve yıpranmış saçlar için değişik saç açıcı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Sadece hangi ürün kullanacak olursanız olun ürünlerin çıplak teninize değmemesine itina göstermeniz önemlidir. Saç açıcı ürünleri göz ile temas ettirmemeye de dikkat etmelisiniz. Organik saç renginize zarar vermeden hareket edebilmeniz için doğru ve en iyi saç açıcı ürünlerini seçmeniz büyük bir ehemmiyet taşır. Değişik formlara haiz olan saç açıcı ürünler arasından saç yapınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olanları kolaylıkla seçebilirsiniz.

Saç renginizi açabilmek için gereksinim duyabileceğiniz ürünler çeşitli boyutlarda ve içeriklerde üretilerek sizlere sunulur. Saç açıcı tutarları içinde değişken seçenekler bulabilmeniz mümkündür. Ürün tutarları marka ve içeriğe nazaran değişkenlik izah edebilir. En kaliteli ve doğru olan ürünleri tercih ettiğiniz durumlarda etkisinde bırakan sonuçlar ortaya çıkmaya adım atar.

Birbirinden değişik formlarda üretilen ürünleri incelemek ve kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanları belirleyebilmek için https://www.serkanballi.com adresine göz atabilirsiniz. Dünyaca meşhur markaların ürünlerinin yer almış olduğu adresten birçok değişik saç açıcı seçeneğine erişebilirsiniz.

The post En İyi Saç Açıcılar Hangileridir? appeared first on Hanım ve Moda.