Elektrik yüklü tren raylarına düştü: Hayatımı kurtaran adamı arıyorum

tarafından
5
Elektrik yüklü tren raylarına düştü: Hayatımı kurtaran adamı arıyorum

İngiltere’nin başkenti Londra’da metro raylarına düşen 21 yaşındaki kadın elektrik akımına kapıldı. Akım nedeniyle ellerini raylardan ayıramayan kadının yardımına başka bir yolcu yetişti. Kadın şimdi, teşekkür etmek için kendisini raylardan çekip kurtaran genci arıyor.

Galler’in Torfaen bölgesinde bir hastanede çalışan Tegan Badham adlı kadın, 10 Temmuz’da Londra’daki Kings Cross St Pancras tren istasyonunda rayların üzerine düştü. Hastaneye kaldırılan 21 yaşındaki Badham, yanıkları ve sırtındaki kırık bir kemik nedeniyle tedavi edildi.
İngiltere’nin başkentinde düzenlenen Wireless festivaline katılan Badham, “Trenin köşeyi döndüğü yere yakın düştüm. İlk birkaç saniye neler olduğunu anlamadım. Ayağa kalmaya çalıştım ama beni elektrik çarptı. Bu duyguyu nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum, elektrik şokunu tüm vücudumda hissettim. Hareket edemedim. Akım, o kadar güçlüydü ki ellerimi pistten çekemedim” diye konuştu.
TikTok hesabından açıklama yapan Badham ardından, “Bir adamın beni yukarı çektiğini hatırlıyorum ama gerçekten ne olduğunu bilmiyordum. Ağlıyordum, herkes etrafımdaydı ve korkuyordum. Ölümü aldattığımı hissettim” dedi.
Diğer taraftan, Badham iyileşmek için işten izin aldığını ve yaşadığı kazanın ardından  panik atak geçirdiğini belirterek, hayatını kurtaran insanı aradığını duyurdu.
Badham,  “Hayatımı kurtaran adamı bulmak ve ona teşekkür etmek istiyorum. Arkadaşım olaydan sonra onunla konuştu ama hızlıca trene binmesi gerekiyordu. Ona saatlerce tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum. Sanırım 30’larında açık kahverengi saçlı bir adam. Ona teşekkür edemedim ve şimdi ona sarılmak istiyorum” dedi.