İçeriğe geç

Doğru Temizlik Şirketi Nasıl Seçilir?

Çalışmak istediğiniz temizlik şirketinin ilk aşamada personelleri ile olan ilişkisini öğrenerek işe başlayabilirsiniz. Temizlik sektöründe çoğunlukla gündelikçi şeklinde çalışanlar olduğu için bugün çalışan yarın yerinde bulunamıyor bu da haliyle önceden iyi hizmet alınan şirketin yarın kalitesinde farklılıklara sebep oluyor. Temizlik yaptırmak istediğiniz şirketin internette aldığı yorumları okudunuz mu?

Günümüzde insanların ürün veya hizmetler hakkında internete bıraktığı yorumlar daha sonra o sayfayı ziyaret edenler için rehberlik ediyor. Artan temizlik şirketleri ile birlikte seçim yapmak zorlaşırken firmaların referansları ve kendilerine yapılan yorumları inceleyerek iyi bir hizmet alabilmek mümkün.

Peki ya yorumlar sahteyse? dediğinizi duyar gibiyim. Merak etmeyin, Google Haritalar üzerindeki işletmelerin yorumlarını da inceleyerek “yorum kasanları” eş dost üzerinden yorum yaptıranları tespit ederek yorumlarını silerek sıralama kaybetmesini sağlıyor. Yani Google tüketicinin yanında. Ayrıca kusursuz bir hizmet veren şirket günümüzde ve Türkiye üzerinde henüz mevcut değil. Tüm puanları 5 olan işletmelere güvenmek pek mantıklı olmayacaktır. Örneğin Erzurum’da bulunan Temizlik Şirketimiz, aldığı yorumların bir kısmı 4 puandan oluşurken büyük çoğunluğu 5 yıldız. Bu şirketin güvenilir ve iyi bir hizmet verdiğini gösterir.

En Çok Tercih Edilen Temizlik Hizmetleri

Temizlik alanlarında en çok hizmet verilenler arasında evler ve ofisler bulunmaktadır. Temizlik firmaları gelen talepler üzerine dış cephe, inşaat sonrası, havuz temizliği gibi birçok farklı türde temizlik hizmetleri de vermektedir.

Ev Temizliği Hizmeti

Her yaşam alanında olduğu gibi evler de en sık temizlik ihtiyacı duyulan bölgelerdir. Genellikle günlük hayatın yoğunluğu içerisinde enerji ve zaman bulamayan insanlar tarafından tercih edilen ev temizliği hizmetleri, evin düzenli aralıklarla dip köşe temizlenmesini ve hijyenin korunmasını sağlar.

Ofis Temizliği Hizmeti

Birçok insanın bir arada bulunduğu ofis ve plaza ortamlarında ofis temizliği ihtiyacı bulunmaktadır. Ofislerde bulunan her alanın detaylı ve düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Ortak kullanım alanları başta olmak üzere ofis temizliği düzenli olarak uygulanmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir