Dinçer Azaphan Kimdir? Aslen Nereli ,Serveti ve Mal Varlığı

tarafından
1199
Dinçer Azaphan Kimdir? Aslen Nereli ,Serveti ve Mal Varlığı

Dinçer Azaphan Kimdir?, Dinçer Azaphan Kim, Tunç Tüm ortaklık kimin, Tunç Tüm ortaklık ne iş yapar  ;Galatasaray Spor kulübüne yakınlığı ile bilinmekte .Ek olarak Tunç Tüm ortaklık yönetim kurulu başkanı olan bununla birlikte babasından kalan Tunç Petrol ün sahibidir.

Beyaz TV de yayınlan Beyaz Futbol yorumcularından; Sinan Engin’in yakın arkadaşı olduğu bilinmekte bu sebepten. Beyaz Futbol da devamlı adı geçmekte ve merhabalar iletilmektedir.

Galatasaray Spor kulübünde kurultay üyeliği bulunmakta; Galatasaray maçlarını kaçırmamaktadır .Bu sebep den dolayı Galatasaray sevgisini her fırsatta belirtmiştir. Ek olarak su aralar başkanlık secimi olduğundan dolayı Dinçer Azaphan kim olduğu ve Dinçer azaphan serveti merak edilmektedir.

DincerAzaphan Kimdir

İnstagram şeklinde toplumsal medya uygulamaları etken olarak kullanmakta ve bu platformda 820 Bin takip edeni bulunmaktadır. Uzun süredir gündemde olan ve ciddi anlamda seveni bulunan  Azaphan hakkında sevenleri tarafınca merak edilenleri mevzu aldığımız bir yazı yazmak istedik.

Dinçer Azaphan Kimdir ? Serveti

  • Aslen Nereli: Bayburt
  • Yaşamış olduğu yer: İstanbul- Yeşilköy
  • Tuttuğu ekip: Galatasaray

Başarı göstermiş iş adamı Galatasaray hayranlığı ile büyük bir beğeni toplamakta; Tunç Tüm ortaklık kimin, Tunç Tüm ortaklık ne iş yapar, Tunç Petrolü sahibi olan Tuncay Azap hanın oğlu olan Başarı göstermiş İş Adamı bir süre sonrasında Tunç Petrollerini sahibi olmuş sadece ablası Istek Sarıkaya ile ortak olduğu belirtilmektedir.

Hem de Tunç Tüm ortaklık kimin Yönetim kurulu başkanı olan .Başarı göstermiş İş Adamı sıkı bir Galatasaray taraftarı bununla birlikte Galatasaray Yönetim kurulu üyeliğinde bulunmaktadır. Fazlaca zor durumda kalmadıkça Galatasaray maçlarını kaçırmamaktadır.

Bu sebepten dolayı Galatasaray taraftarları tarafınca oldukça sevilmekte ve saygı gösterilmektedir. Beyaz TV de gösterilen Beyaz Futbol programında yorumculuk icra eden. Sinan Engin ile yakın dost olduğu bilinmekte. Öğleki her programda kendisine merhaba söylenmekte ve program içerinde konuşulmaktadır. Bazı konuşmalar içinde ilgi çekici olan bir durum konuşulmuştur.

DincerAzaphan Merak Edilen Serveti
DincerAzaphan Merak Edilen Serveti

Sinan Engin Dinçer Azaphan a 55 milyon çıksa ne yaparsın diye bir sual sormuş Azaphan Galatasaray’a İbrahimovic i alırım ifadesini kullanmış. Bunun üstüne Sinan Engin çıkmamada alabilir diye belirtmiştir.

Dinçer Azaphan Merak Edilen Serveti ve Mal Varlığı

Dinçer Azaphannın 2008 – 2009 yılındaki senelik ciro miktarı 90 milyon TL olarak belirtilmiştir. Geçtiğimiz aylarda bir konuşmada günlük 90 – 100 bin litre petrol satışlarının bulunduğunu ve petrol ofislerine günlük 1000 vasıta giriş çıkışı olduğu belirtilmiştir.

Dinçer Azaphan Aslen Nereli ?

İş Adamı hakkında dört gözle beklenen soruların başlangıcında gelen sorularda sırada Aslen Nereli ? olduğu bulunmaktadır. Galatasaraylı iş adamı ve  Tunç Petrolün sahibi olan Azaphan Aslen Bayburtlu’dur.

Dinçer Azaphan Evlimi ?

İş hayatında oldukça başarı göstermiş olan  Azaphan evlimi soruları ile oldukça çok Google arama motorunda aratılmış bizde sizler için cevapladık. Evet evli Duygu Helvacıoğlu ile bir evlilik geçirmiş anca 6 ay sürmüş ve ayrılmışlardır. Beyaz TV Haber müdürü olan Müge Istek ile 2018 senesinde dünya evine girmiştir.

Müge Istek Azaphan Kimdir ?

Müge Istek Azaphan Beyaz TV de Haber müdürlüğü yapmakta. Bunun yanı sıra  Azaphan ile 16 Aralık 2018 senesinde evlenmişler ve birliktelikleri hali hazırda devam etmektedir.

Dinçer Azaphan Hırsızlık ?

Bir süre ilkin evine devamlı giren hırsızların sebebiyle gündeme oturmuş uzun bir süre orada kalmıştır. Azaphan İstanbul Yeşil Köyde ikamet etmiş olduğu süre zarfında. Devamlı hırsızlık vakaları ile karşılaşıyor ve bu durumdan. Artık yaka silkmesine sebep oluyor bu durumun üst üste gelmesi sebebiyle. Bir oldukça haber kanalları ve sayfaları gündeme getirmiş ve uzun bir süre gündemde kalmasına sebep olmuştur.

Dinçer Azaphan Zayıflama ?

Bir süre ilkin zayıflama modası isminde bir durum ortaya atılmış. Bir oldukça meşhur isim bu zayıflama modasına ayak uydurmuştur. O zamanlarda bu durumda Dinçer Azaphan da bir mide ameliyatı geçirerek tam olarak 35 kilogram kilo yitirmiş. Bu modaya ayak uydurması sonucunda bir süre gündeme yine gelmiş ve oldukça konuşulmuştur.

Seren Serengil Dinçer Azaphan Çıkışı ?

Seren Serengil bundan 2 yıl öncesinde “siz pompacıyı ve benzinciyi petrolcü zannediyorsunuz ” olarak Dinçer Azaphan üstüne bir çıkışı olmuş ve o dönemde uzun bir süre konuşulmuştu.

Dinçer Azaphan İletişim

İnstagram ?

İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/dincerazaphan/?hl=tr

Müge Istek Azaphan İnstagram ?

Müge Istek Azaphan İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/mugeazaphan/

Dinçer Azaphan Kimdir? Aslen Nereli ,Serveti ve Mal Varlığı yazısı öncelikle Gncbilgi 2022 üstünde ortaya çıktı.