Bir erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır?

tarafından
131
Bir erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Mevzu Anlatımı – Mevzu Anlatımı ve toplumsal içerik platformu

PDF indir

Erkekler, bayanlara bakılırsa bu tip mevzularda daha değişik davranırlar. Adamların bir kısmı cesaretli davranırken bir kısmı ise bu mevzularda daha çekingendir. Durum bu şekilde olunca anlaşılması zorlaşabilir. Eğer siz bir erkekten hoşlanıyorsanız ve hoşlandığınız erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilmek için bir kaç numara yapmanız gerekebilir.

Adamların büyük bir çoğunluğu kıskançtır. Düzgüsel bir halde konuştuğunuz bir erkeği dahi imrenir. Düzgüsel bir adam dost ile buluşacağınızı ona söylediğiniz süre yüzünde oluşabilecek durumdan sizi sevip sevmediğinden ya da hoşlanıp hoşlanmadığından net bir halde anlayabilirsiniz. Bu yol nerede ise tüm erkeklerde işe yarayabilmektedir.

Eğer sizin hoşlandığınız şahıs kıskanç değilse o süre işiniz birazcık daha zor anlama gelir. Hoşlandığınız şahıs kıskanç değilse hoşlanıp hoşlanmadığını tek bir halde öğrenebilirsiniz. O da ilgidir. Eğer sizi devamlı arıyor ve sizinle kibar konuşuyor ise size olan ilgisini ön plana çıkartacaktır. Doğal olarak ki bu ilgi yalnız hoşlantı olmayabilir. Adamların bir kısmı, hanımefendiler ile ilişki yaşabilmek içinde ilgi gösterirler. Bu tip durumlarda ilk olarak onun geçmişini incelemeli ve arkasından onu incelemelisiniz. Erkekler genel anlamda bu tip ilişkilere yaklaştıklarında pek fazla bir şey anlatmaz ve arkadaşlarına daha oldukça zaman ayırırlar. Durum bu şekilde olunca hanım ilgisizlikten yakınmaya adım atar.

Bir erkeğin hoşlanıp hoşlanmadığını idrak etmek oldukça basittir. Sadece ne amaç için hoşlandığını anlamanız imkansızdır. Gerçek yüzünü sadece istediğini elde ettikten sonrasında görebilirsiniz. Doğal olarak ki hepsi aynı demek yanlıştır. Bir kısmı temiz duygular ardında koşar.

Erkekler bayanlara bakılırsa daha çok belli ederler bu durumu. Çoğu zaman bekleyemez söylerler. Fakat hemen hemen size söylemediyse ve siz de bunu merak ediyorsanız bunu idrak etmek için birkaç tüyo-dan bahsedebiliriz. Mesela sizi arar hatta bunun için bahane üretirler, sık sık bildiri atarlar. Elbet ki vücut diline de bu durum yansıyacaktır. Çoğunlukla göz teması kurmaya emek vermesi, bir şeyler anlatırken mesela omzunuza dokunması kısaca el teması kurması vb. hareketlerle bunu belli ederler. Daha oldukça çevrenizde olmaya çalışırlar, buluşmak için teklifte bulunurlar hatta bir buluşmadan sonrasını da isterler. Bu tür ilginin daima bir ilişki mi yoksa tek gecelik beraberlik mi olduğu anlaşılmaz fakat o kişinin geçmiş ilişkilerine bakarak bu mevzuda düşünce sahibi olabilirsiniz.

Bir erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır? içinde ne olduğu Mevzu Anlatımı sitesinden alıntıdır.