Asperox Sarı Güç Ne İse Yarıyor? Asperox Kullananlarin Yorumlari

tarafından
278
Asperox Sarı Güç Ne İse Yarıyor? Asperox Kullananlarin Yorumlari

Asperox Sarı Güç ; Kullananların Yorumları Genel temizleyici olarak kullanılan asperox sarı gücü TV reklamlarında da görmüşünüzdür. İnatçı yağ ve kirler için değişik değişik temizlik ürünü kullanıyoruz ; yeni çıkan asperox sarı güç nedir, ne işe yarar, iyi mi kullanılmaktadır, fiyatı, Asperox sarı güç yorumları nedir benzer biçimde sorularınızı bu yazımızda bulunmaktadır.

Asperox Sarı Güç Nedir? Asperox Sarı Güç Ne İse Yarıyor?

Genel amaçlı temizlik sıvısı sarı güç inatçı yağ ve kirlerde oldukça etkilidir. TV üstünde reklamlarda karşımıza çıkıp TV sloganı; olarak bir varmış bir yokmuş sloganıyla 5 saniyede yağlı ve kirli lekelere elveda güç sende!.

Ultra yağ çözücü muhteşem performanslı formülü vardır. Performans formülüyle inatçı yağ ve kirleri 5 saniye içinde söküp temizler. Fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, musluk, mutfak tezgahı, lavabo, mutfak dolapları, fayans, mermer ve seramik yüzeyler, paslanmaz çelik, alüminyum, tencere ve tencere, bahçe mobilyaları, PVC, bisiklet, motosiklet, otomobil jantı benzer biçimde yüzeylerde kirleri temizlemede güvenle kullanabilirsiniz.

Asperox Sari Guc Nedir

Asperox Sarı Güç 5 sn Nerede Kullanılır?

 • Fırın, Tencere ,Avize;
 • Ocak ,Banyo, Bisiklet;
 • Lavabo, Duvar Otomobil;
 • Davlumbaz ,Yüzey, Derz, Halı;
 • Davlumbaz, Filtre Ayakkabı, Duş;
 • Mangal ,PVC ,Hela;
 • Stor ,Perde, Pencere, Bahçe, Aletleri;
 • Izgara, Koltuk ,Böcek, Lekeleri;
 • Gömlek, Yakası, Masa, Motosiklet;
 • Gömlek, Manşeti, Tezgah, Kahve Makinesi;
 • Tost Makinesi, Kepenk Garaj Zeminleri;

Asperox Sarı Güç 5 sn Genel Kullanım Şekli

 1. Sarı güç ultra yağ çözücüyü kirli yüzeye püskürtüp 5 saniye bekledikten sonrasında nemli bir sünger yada bez ile siliniz.
 2. Yaka, gömlek ve kol kirlerinde; ürünü direkt kirli bölgeye püskürtünüz, sonrasında makinede yıkama yapınız.
 3. Davlumbaz filtreleri için; Bir kabın içine ılık su ilave edin, eklediğiniz suyun içine yarım çay bardağı kadar ultra yağ çözücüyü ilave edin suyun içinde birazcık bekletip iyice durulayın. Direk filtrenin üstü nede sıkarak nemli bir sünger ilede temizleyebilirsiniz.
 4. Fırınlar İçin: Kirli yüzeye püskürtüp 5 saniye bekledikten sonrasında nemli bir sünger yada bez ile siliniz ve peşinden kurulayınız. Ek olarak Fırının içindeki beklemiş yağ lekeleri için, uygulamayı fırını 50-60 derecede ısıtarak yapabilirsiniz.

Fırını ısıttıktan sonrasında kapatıp ultra yağ çözücüden püskürtün ve 5 saniye beklettikten sonrasında nemli bir bez yada sünger ile silin.

İçeriğinde Olmayanlar

Solvent, paraben, kostik, ağartıcı içermemektedir. Dermatolojik olarak kontrol edilmiştir.

5 sn Sarı Güç Formülü

Formülü organik ve mineral gres yağları, tozlar ve çıkarılması bilhassa zorluk derecesi yüksek yağ lekeleri için yüzey etken karışımı bulunmaktadır. Etkili gücü olup bunun şu demek oluyor ki sıra hususi olarak tasarlanmış limon kokusu ile muhteşem temizliği ve ferahlığı evinizde bulabilirsiniz.

Asperox Sarı Güç Nerede Satılır?

Ultra yağ ve kir çözücüyü marketlerde bulabilirsiniz şuanda A101 ve Bim de bulunmaktadır. Ek olarak web sitelerinde de bulabilirsiniz.

Asperox Sarı Güç Fiyatı Ne Kadar?

Marketlerde ve internette satılan bu ürünün fiyatı 10 ila 20 TL içinde değişmektedir.

Asperox Sarı Güç Kullananlar ve  Asperox Yorumları

A101 den almıştım ben arkadaşımın tavsiyesi ile iyikide almışım oldukça güzel mutfak için birebir diyebilirim.

İnanmamıştım anlatanlara temizliğini hakikatten 10 numara 5 yıldız düşünmeden alın derim görkemli ayrı ayrı bir sürü kullanım alanı var ve hakikaten temizliyor.

Ürün güzel tavsiye ederim bilhassa cam ve duşa kabinde bayağı etkili ürün.

Eski lekelerde oldukça tesir etmiyor fakat yeni lekelerde işe yarıyor.

Görkemli bir ürün yağdan yapıt bırakmıyor.

Asperox Kullanıcı Yorumları

Sizde Bu Ürünü kullandı iseniz sitemizin yorum kısmında alıp kullanmak isteyenlere ön informasyon olarak yorumlarınızda belirtebilirsiniz.

Asperox Sarı Güç Ne İse Yarıyor? Asperox Kullananlarin Yorumlari yazısı öncelikle Gncbilgi 2022 üstünde ortaya çıktı.