Achromin leke kremi nedir & ne işe yarar?

tarafından
150
Achromin leke kremi nedir & ne işe yarar?

Mevzu Anlatımı – Mevzu Anlatımı ve toplumsal içerik platformu

PDF indir

Achromin leke kremi pek oldukca değişik cilt sorunlarını iyileştiren bir üründür. Eğer Achromin leke kremi nedir, iyi mi kullanılır, yan tesirleri nedir, ne işe yarar, dengi nedir, tutarları nedir, özellikleri nedir, cilt üstünde hangi tesirleri vardır benzer biçimde soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Achromin Leke Kremi Nedir?

Çiller, yaşlılık lekeleri, hamilelik sonrası lekeler, koyu lekeler ve güneş lekeleri benzer biçimde ciltteki koyu lekelerini etkili ve güvenilir bir halde temizler. Bu ürünün istisnai beyazlatma tesiri melanin aşırı üretimini engellemiş olan etken bileşenlerle elde edilir. Lekelerin pigment yoğunluğunu azaltır, pigmentli lekelerin yeniden oluşmasını önler, cildi beyazlatır ve eşitler. UV filtreleri sebebiyle, cilt güneş ışığının zararı dokunan etkilerinden korunur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Achromin Leke Kremi Fiyatı

Bu kremin fiyatı 40 lira ile 50 lira içinde değişmiş olur.

Achromin Leke Kremi Ne İşe Yarar?

Bu leke kremi UV koruma sağlar. Bu leke kremi daha yumuşak, daha kırılgan bir beyazlatma için yeni geliştirilmiş formül, ürünün muhteşem cilt beyazlatıcı tesirini melanin hiper üretimini süratli ve güvenilir bir halde engellemiş olan etken bileşenlerle elde edilir. Bu cilt bakım kremi çiller, yaş pigmentasyonu, koyu lekeler, hamilelik esnasında oluşan cilt lekeleri ve güneş lekelerini iyileştirir.

Laktik asit ile zenginleştirilmiş formülü yardımıyla bu leke kremi ciltteki şişliği giderir ve kırışıklıkların derinliğini azaltır.

Etkinliği ve güvenliği klinik olarak kontrol edilir güneş ışığının zararlarına, foto yaşlanmaya karşı koruma için UV filtreleri ihtiva eder ve günlük bakım, muhteşem fiil ve uyumluluk için muhteşem pigmentasyon sürecini azaltır. 

Cilt beyazlatma sistemi yardımıyla bu leke kremi sıhhatli bir cilt teşvik ederken koyu lekelerin ve lekelerin izlerini silebilirsiniz. Daha pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarmak için cilde nazikçe erir.

Oldukca amaçlı krem, kırılgan ve lekeli ciltler için oldukca etkilidir. Yaşlılık lekeleri, çiller ve melanin pigmentasyonunu iyileştirir ve azaltır. Donuk cilde canlılık kazandırır ve kuvvetli beyazlatma ve nemlendirici karmaşık ile cildi aydınlatır.

Bu hepsi bir arada beyazlatıcı krem, cildin strese karşı esnekliğini artırır, esneklik kazandırır, melanin üretimini engeller ve cildi teşvik eder. B3 vitamini, bakteri oluşumunu hafifletmeye destek sunar ve iltihabı önler ve akne oluşumunu önler.

Oldukca fonksiyonlu cilt beyazlatma sistemi özellikleri beyazlatıcı karmaşık ihtiva eder. Nemlendirici terapisi yardımıyla belirgin ve uzun soluklu sonuçlar almanızı sağlar. Lekelerin pigment yoğunluğunu azaltır, yeniden görünmelerini önler. Cilt tahrişi testi tamamlandı, kırılgan ciltler için güvenlidir! Yapışkanlık hissi olmadan daha hafifçe ve nemlendirilmiş cildi korur. Cildin restorasyonunu ve elastikiyetini arttırır.

Achromin Leke Kremi Kullanımı

Bu cilt beyazlatma kremi, temizlenmiş cilde sabah ve akşam olmak suretiyle günde iki kez nazik masaj hareketleriyle uygulayın. Tertipli olarak uygulanırsa, iki hafta ya da üç hafta sonrasında gözle görülür bir netice ortaya çıkar. En iyi sonuçlar için tavsiye edilen otuz günlük programın sonunda elde edilir. Optimal etkiyi korumak için haftada iki ya da üç kez uygulayın.

Achromin Leke Kremi Yan Tesirleri

Bu leke kreminin içinde herhangi bir cilde zararı dokunan kimyasal madde bulunmaz. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan bu krem, yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Oldukça yumuşak dokulu bir cilt bakım kremi olan Achromin leke kremi, hamilelik döneminde bile oldukca rahat bir şekilde kullanılabilir. 

Fakat cildiniz oldukca kırılgan ve nazik ise tertipli kullanımlarda oldukca hafifçe yan etkisinde bırakır izah edebilir. Oldukca kırılgan ve kuru cilde haiz olan kişilerde bu leke kremi kullanılırken ciltte soyulma, tahriş ve kızarıklık benzer biçimde hafifçe yan etkisinde bırakır olabilir. Bu yüzden bu cilt bakım kremini kullanmadan ilkin kol bileğinizin iç kısmına azca oranda sürüp, bigün bekleyip etkilerini görmenizi tavsiye ederiz. Yaptığınız bu yama testi sonucunda eğer bilek kısmında ağrı, şişlik, kaşıntı ya da kızarıklık yoksa bu kremi rahat bir halde kullanabilirsiniz.

Achromin Krem Yararları

Achromin Krem cilde rengini veren ve hem de melanin sentezini gerçekleştirmekle görevli tirozinaz enzimini dengeleme yolu ile lekeleri yok edebilir. Hücrelerin yenilenmesine de destek olduğundan yeni leke oluşumunun önlenmesinde de faydalıdır.

Achromin Krem Koltuk Altı Kararması İçin Kullanılır mı?

Evet, bu krem ölü derileri temizlediği için koltuk altı kararması mevzusunda etkilidir ve o bölgeyi beyazlatır. Bu kremi masaj yaparak koltuk altı bölgesine haftada dört kez uygulayabilirsiniz.

Genital Bölge Kararması İçin Achromin Leke Kreminin Bir Faydası Var mı?

Evet, bu leke kremi genital bölgede tertipli kullanımda yarar gösterir ve o bölgeyi beyazlatır. Fakat ne olursa olsun tertipli olarak kullanılması gereklidir.

Achromin leke kremi nedir & ne işe yarar? içinde ne olduğu Mevzu Anlatımı sitesinden alıntıdır.